kosik

Váš košík je prázdný.

Uživatel nepřihlášen :

Soukromá galerie

Pár tipů na soukromou galerii...
Různé fotografie, obrázky, grafiky, působí velmi dobře pokud jsou vystaveny ve skupině a to zejména pokud jsou menšího formátu. Jak bude seskupení na zdi vypadat si můžete zkusit například na podlaze. Věřte mi, je to opravdu skvělá pomůcka.
Představte si, že obrázky jsou v imaginárním rámu. V tomto imaginárním rámu můžete pověsit jakékoliv množství obrázků. Je důležité aby vysledný dojem byl ucelený tak jako v opravdovém rámu.
Opírání obrázků o stěnu je vhodná alternativa k jejich zavěšování. Je to variabilnější než pořád dokola používat sádru a kladivo:-)
Chcete udělat velký dojem a zvětšit opticky místnost? Použijte velký formát, uvidíte jak místnost najednou získá na objemu. Důležité je, vybrat si vhodné téma, protože takový obraz bude dominantou celé mistnosti a nesmí vás přestat brzo bavit.
Dalším nenahraditelným tipem je dodržovat spodní linii obrazů. Mohou se rozšiřovat do stran a vzhůru, ale tato linka je vždy opticky sjednotí. Vždy mějte na paměti, že i vaše soukromá výstavka by měla mít daná pravidla. 
Tak umění zdar:-)

Autorka: Irena Dimunová

interierovaterapie@seznam.cz

Interiérová Terapie - návrhy interiérů

Foto: Indecora.com

Zajímavé články