kosik

Váš košík je prázdný.

Uživatel nepřihlášen :

NOVÁ TVÁŘ - LENDULE

Představuji novou tvář našeho prodejního portálu a to paní Lenku...její tvorba je jako sen, čistá, krásně vypracovaná  a její výrobky poznbáte podle značky Lendule.

Vítám vás moji milí ve svém obchůdku.

Jmenuji se Lenka a od dětství jsem byla vtažena , díky své babičce, do světa barviček, korálků, bavlnek a barevných knoflíků,  za což ji moc děkuji. Babička se mnou každé ráno než jsem odešla do školy nakreslila malinkatý obrázek a to se na mě doufám podepsalo:o).

Baví mě , když mohu něco tvořit - považuji to za relax a seberealizaci :o).

Budu  ráda, když vás  potěším při pohledu na mé výrobky a někomu  tím zlepším náladu.

Toto je moto mého života a z vlastní zkušenosti ( a to  nejsem nějaká stařenka :-)) vím , že je pravdivé

a opravdu platí :

Úsměv nestojí nic a vynáší mnoho,  obohacuje toho, kdo ho příjmá, aniž by ochuzoval toho, kdo ho daruje. Trvá chvilku, ale vzpomínka na něj bývá stálá.  Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj obešel a nikdo není tak chudý, aby ho nemohl darovat. Je dobře, že si ho nelze  koupit ani půjčit, ani ukrást, protože má hodnotu okamžiku, kdy se daruje. A kdybys potkal někoho, kdy by neměl pro tebe úsměv, ačkoliv na něj čekáš, buď velkodušný a oblaž ho svým úsměvem, protože nikdo  nepotřebuje úsměv tak, jako ten co ho nemá pro druhé.

Většinu zboží mám k dodání do týdne , či do dvou, tato doba ZAČÍNÁ BĚŽET OD přijetí platby za objednané zboží. Veškeré zboží , které není k odběru ihned je zakázkové zboží, děkuji za pochopení. Fakturu přikládám do balíčku na vyžádání, jinak je ke stažení u každé objednávky. Objednané zbožíčko balím do igelitových obálek na textil nebo papírových krabic. V rámci ekologie používám recyklované obaly. Veškeré zboží je před odesláním pečlivě zkontrolováno a vyžehleno a označeno mou značkou. V balíčku je také lístek s údržbou zakoupeného zboží. Balíčky odesílám jednou týdně a to každou středu, po připsání platby na účet, a vzhledem k dostupnosti objednaného zboží. Dopravu zajišťuje česká pošta. Objednávky do 500,-Kč odesílám vždy jako doporučenou zásilku. OBJEDNÁVKY NAD 1000,-KČ BUDU ODESÍLAT JAKO CENNÝ BALÍK S PŘIPOJIŠTĚNÍM A CENA U TĚCHTO ZÁSILEK JE 95,-KČ (PŘÍPADNĚ DLE VÁHY BALÍČKU). Na Slovensko zasílám, cena poštovného dle váhy a tarifu České pošty + balné. NA DOBÍRKU ZBOŽÍ NEZASÍLÁM. Děkuji za pochopení a za pozornost:o).

Lenka

Zajímavé články