kosik

Váš košík je prázdný.

Uživatel nepřihlášen :

Jak zařídit předsíň


Předsíň je vaší vizitkou. Proto by jste ani tuto místnost při zařizování neměli opomíjet.
Může být krásná a přitom i funkční. Stačí dodržet pár základních pravidel.
Bohužel se velmi často stává, že je tato místnost velmi úzká. Proto volíme optické triky, díky kterým docílíte alespoň zdání širší místnosti. Pro optické zkrácení podlouhlé místnosti pomůže natřít čelní zeď tmavšími odstíny či použit zajímavou dekorační tapetu. Ostatní zdi volíme ve světlejších neutrálních tónech. Velmi také pomůže i vhodné použití zrcadel. 
Určitě nezapomínejte na úložné prostory. Máte děti nebo jste sami? Chodí k vám hodně přátel na návštěvu? To vše je vodítkem jak by měl být tento prostor vybaven. Každopádně k základnímu vybavení předsíně patří botník, komoda či skříň, popřípadě zajímavě řešený věšák na svrchní oblečení. Vždy si však musíte uvědomit, že prostor není nafukovací a má své limity. Jinak výsledek nedopadne dobře.
Nezapomínejte také dodržet pravidlo průchodnosti a ucelenosti tohoto prostoru. Je důležité aby vyzněl "čistým" dojmem.
V neposlední řadě by měla být vhodně zvolená podlaha. Je nutné myslet na to, že právě v tomto prostoru je hodně namáhavá tudíž je důležité vybrat odolný a také na údržbu nenáročný materiál jako je laminát, dlažba či linoleum. Na koberec radši zapomeňte.
Při dekorování předsíně se meze fantazie nekladou. Jestli rádi čtěte, šup s knihovnou do předsíně. Máte rádi umělecká díla, proč nemít svou vlastní výstavní síň. Sportujete? I náčiní na sport může posloužit jako zajímavý doplněk. 
Těším se na návštěvu:-)

Autorka: Irena Dimunová

interierovaterapie@seznam.cz

Interiérová Terapie - návrhy interiérů


Foto: Homeklondike.com

Zajímavé články